Program / Atrakcje

PROGRAM

Tegoroczną Jeseniową Świętnicę rozpoczniemy 23 sierpnia tradycyjnie z uśmiechem. 

O tegorocznym programie będziemy Was informować na bieżąco…

UWAGA!! Nowość w programie!! GRA TERENOWA!! 

Żeby kogoś zrozumieć trzeba z nim przejść kawałek życia. 

Takie wspólne wędrówki przez wakacyjne dni, spotkania przy Eucharystycznym stole,  długie rozmowy przy kawie lub obieraniu ziemniaków, zabawy i odczytywanie tego co w sercach, kajaki, namioty, śpiewy, wycieczki i zbiórki harcerskie wypełniają dni na Obozach Burego Misia od 40 lat.

Tyle lat to wiele pięknych opowieści, które chcieliśmy Wam przedstawić, ale… okazało się, że jakiś chochlik nam tu trochę namieszał i będziemy potrzebowali Waszej pomocy, by uzupełnić kilka brakujących historii obozowych.

Zapraszamy Was na grę terenową „40 lat Obozów Burego Misia!”

Czeka Was kilka zadań, które… najpierw trzeba będzie odnaleźć. A potem rozwiązać. Każde zadanie to też część hasła, które… o tym już dowiecie się na starcie! 🙂

Garść informacji:

Zapraszamy w sobotę od godziny 12:00 do 18:00 – można zacząć o dowolnej porze. Punkt startowy na terenie jarmarku, tam dostaniecie mapę i… stamtąd wyruszycie w podróż. Gra dla kilkuosobowych drużyn (np. rodzina, znajomi).

Przydadzą się: kartka, długopis, telefon.

Zapraszamy w sobotę 24 sierpnia 2024 r. od godziny 12:00 do 18:00 🙂

ATRAKCJE DLA DZIECI

Podczas Jeseniowej Świętnicy u Miedzwiedzków nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Zaproponowane zabawy i aktywności z pewnością umilą czas i sprawią, że na każdej twarzy pojawi się ogromny uśmiech. Wśród atrakcji będą:

  • Malowanie twarzy
  • Modelowanie balonów
  • Mini plener malarski
  • Bańki mydlane
  • Dmuchany zamek
  • Zabawy z chustą animacyjną
  • Gry i zabawy sportowe

GASTRONOMIA

Na spotkaniu z Przyjaciółmi nie może zabraknąć dobrego jedzenia. W trakcie festynu zapraszamy do skorzystania z oferty bogatej oferty gastronomicznej dań z grilla takich jak kiełbaski, karkówka, grillowany ser oraz grillowanych warzyw. Po chwilę wytchnienia i coś słodkiego będzie można zawitać do naszej kawiarenki, zaopatrzonej w przepyszne ciasta upieczone przez Koło Gospodyń. Będzie się można również orzeźwić zimnym piwem oraz innymi napojami.