Ultramaraton

Zapraszamy na Drugą Edycję Ultra Maratonu Rowerowego „BURY MIŚ GRAVEL”!
Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę rowerową, ponieważ druga edycja ultra maratonu rowerowego „BURY MIŚ GRAVEL” już wkrótce!
Data: 23-25.08.2024r.
Po niesamowitym sukcesie pierwszej edycji, wracamy z jeszcze większą pasją i przygotowani na jeszcze większe wyzwania. „BURY MIŚ GRAVEL” to nie tylko wyścig rowerowy, to prawdziwa przygoda na dwóch kółkach. Nasza trasa wiedzie przez malownicze tereny, zachwycające widoki i pełne wyzwań odcinki gravelowe. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, wytrzymałość i ducha rywalizacji.
Czekają na Was:
Wspaniała trasa o różnym stopniu trudności.
Wyjątkowa atmosfera i okazja do poznania nowych pasjonatów roweru.
Fantastyczne nagrody i gadżety dla uczestników.
A przede wszystkim – satysfakcja z pokonania własnych ograniczeń i idea POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE.
Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym rowerzystą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z ultra maratonie, „BURY MIŚ GRAVEL” jest dla Ciebie. To wydarzenie, które łączy miłośników roweru, przyrody i sportowej rywalizacji.
Zapisy już niedługo! Nie przegap okazji, aby stać się częścią tej niezwykłej przygody rowerowej. Bądźcie gotowi na wyjątkowy dzień, który przyniesie Wam nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale również szansę na zdobycie doświadczenia, które poszerzy Wasze horyzonty.
Szczegóły dotyczące rejestracji, trasy i innych informacji zostaną ogłoszone wkrótce. Śledźcie nasze media społecznościowe i bądźcie na bieżąco!
Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany Wspólnocie Burego Misia. http://buremisie.org.pl
Do zobaczenia na starcie drugiej edycji „BURY MIŚ GRAVEL”
Niech to będzie Wasza największa rowerowa przygoda w 2024 roku! www.bikeowewyprawy.pl